Zobacz, jak bawili się maturzyści

Studniówka X Liceum Ogólnokształcącego imienia Józefa Wybickiego w Kielcach odbyła się 12 stycznia w Hotelu Patver w Borkowie. Pierwsi uczestnicy, wraz z partnerami, pojawili się na miejscu na długo przed rozpoczęciem balu, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia i z niecierpliwością czekać na oficjalne rozpoczęcie przyjęcia.

Zgodnie z tradycją, studniówkę rozpoczęto tradycyjnym polonezem. W pierwszej parze zatańczył dyrektor szkoły, Ryszard Mańko, któremu towarzyszyła Zuzanna Strojek z klasy 3D. Po pierwszym tańcu na parkiecie pojawili się uczniowie, którzy zatańczyli poloneza pokazowego. Co ciekawe, tuż po znanej wszystkim melodii zabrzmiał głos Eda Sheerana. Uczniowie zakończyli układ tańcząc w rytm romantycznej piosenki "Perfect".

Przede wszystkim dobra zabawa Jeszcze przed rozpoczęciem balu na twarzach wielu maturzystów malowało się zdenerwowanie. Całkowicie zniknęło ono dopiero po wykonaniu tradycyjnego poloneza - wtedy też młodzi ludzie z radością oddali się wspólnej zabawie. Część z nich niemal od razu znalazła się na parkiecie, inni robili zdjęcia, bądź komentowali pierwsze chwile studniówki. Nastroje były wyjątkowo pozytywne, a wszyscy z entuzjazmem oczekiwali dalszych wrażeń. Najlepsze życzenia dla maturzystów Tuż przed rozpoczęciem balu udało nam się porozmawiać z dyrektorem X Liceum. - Tegoroczna studniówka wciąż jeszcze przed nami, ale mam nadzieję, że będzie równie udana jak poprzednie - mówił dyrektor, dodając: - Używając sportowej metafory - to już ostatnia prosta w drodze do mety. Życzę im, aby egzamin maturalny wypadł jak najlepiej, a ich dalsze losy potoczyły się jak najbardziej pozytywnie - zgodnie z ich marzeniami. Dziś jednak najważniejsza jest dobra zabawa - podsumował Ryszard Mańko. Przyszli maturzyści na balu bawili się wspaniale, a ostatni goście lokal opuszczali niemal o świcie.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/studniowki/a/studniowka-x-liceum-ogolnoksztalcacego-imienia-jozefa-wybickiego-w-kielcach-2018-zobacz-jak-bawili-sie-maturzysci-wideo-zdjecia,12845395/

Źródło: EchoDnia