Joomla 3.5 Templates by FatCow Complaints

II Festiwal Sportów Halowych

II Festiwal Sportów Halowych o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Kielcach przeszedł do historii

 

Po raz drugi nasza szkoła była organizatorem Festiwalu Sportów Halowych. Tegoroczna edycja zgromadziła uczniów szkół podstawowych z terenu Kielc i całego naszego województwa. Młodzi sportowcy rywalizowali w piłce ręcznej chłopców, w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt, oraz w tenisie stołowym i badmintonie. Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Andrzej Bętkowski. Uczestnicy rywalizowali o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 w Kielcach.

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych dyscyplinach.  

Zawody w piłce siatkowej odbyły się 9 czerwca W turnieju dziewcząt rywalizowały drużyny:
SP 25 Kielce i SP 20 Kielce. System rozgrywek: każdy z każdym. 

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP 25 Kielce - I zespół
 2. SP 25 Kielce - II zespół 
 3. SP 20 Kielce - III zespół

W kategorii chłopców rywalizowały 2 zespoły + dodatkowo jako sparingpartner - siatkarze Aluron CMC Wybicki Kielce. 

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP 25 Kielce - I zespół
 2. SP 25 Kielce - II zespół 

Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Osuch

Za sprawną organizację odpowiadali nasi nauczyciele/trenerzy Kamila Siciarska, Dariusz Daszkiewicz, Marek dzięgiel, Jacek Sitarek, a pomagali im uczniowie klas sportowych.

W dniu 10 czerwca 2021 w na halach naszej szkoły rywalizowali chłopcy w piłce ręcznej.
W zawodach wystartowało 58 zawodników z 5 drużyn.

 • Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach – rocznik 2006
 • Szkoła Podstawowa nr 32 w Kielcach – rocznik 2006
 • Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach – rocznik 2007
 • Szkoła Podstawowa nr 32 w Kielcach – rocznik 2007
 • SPR Wisła Sandomierz

Turniej został rozegrany systemem " każdy z każdym ", a poszczególne spotkania zakończyły się następującymi wynikami:

 • SP 32 06’ - SP 25 07’                                 21:5
 • SP 32 07’ - SP25 06’                                 15:14
 • SPR Wisła Sandamierz - SP 25 07’           23:18
 • SP 32 06 – SP 32 07                                  35:11
 • SPR Wisła Sandamierz - SP 25 06’            27:10
 • SP 25 07 – SP 32 07                                  14:10
 • SPR Wisła Sandamierz  - SP 32 07’          27:12
 • SP 25 06’ – SP 32 06’                                  6:25
 • SPR Wisła Sandamierz  - SP 32 06’          24:21
 • SP 25 06’ – SP 25 07’                                  6:6

 

Końcowa klasyfikacji turnieju piłki ręcznej chłopców

 1. SPR Wisła Sandomierz
 2. Szkoła Podstawowa nr 32 rocznik 2006
 3. Szkoła Podstawowa nr 25 rocznik 2007
 4. Szkoła Podstawowa nr 32 rocznik 2007
 5. Szkoła Podstawowa nr 25 rocznik 2006

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) został wybrany:

Piotr Tarłowski z SP 32 rocznik 2006

 

Organizatorami byli trenerzy i nauczyciele naszej szkoły: Paulina Szadurska, Zygmunt Kamys, Rafał Bernacki, Mariusz Jurasik, a funkcję sędziów boiskowych i stolikowych pełnili nasi uczniowie.

Dnia 11.06.2021 roku  odbył się turniej tenisa stołowego chłopców oraz badmintona chłopców
i dziewcząt.  W zawodach tenisa stołowego startowało 22 zawodników natomiast badmintona 32 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe z Kielc i okolic (SP 1 Kielce, SP 5 Kielce, SP 9 Kielce SP 25 Kielce, SP 31 Kielce, SP Piekoszów, SP Chęciny

Zwycięzcą Turnieju Tenisa Stołowego został Mateusz Nawara  ze Szkoły Podstawowej nr 1
w Kielcach, drugie miejsce zajął  Dawid Kieroński ze Szkoły Podstawowej nr 31 w Kielcach,
a trzecie Kacper Gałecki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach.

Zwycięzcą Turnieju Badmintona w kategorii dziewcząt została Maja Pulut ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kielcach  przed  Mają Kozior Maja ze Szkoły Podstawowej nr 25 i Wiktorią Zbroszczyk ze Szkoły Podstawowej w Piekoszowie. W rywalizacji  chłopców najlepszy okazał się  Adam Kwiatkowski ze Szkoły Podstawowej w Piekoszowie, drugie miejsce wywalczył Radosław Gawioze Szkoły Podstawowej w Chęcinach, a trzeci był Wiktor Bruczyński ze Szkoły Podstawowej w Chęcinach.

Sędzią zawodów Tenisa Stołowego była Pani Małgorzata Błach – Wróblewska nauczycielka
i trenerka tenisa stołowego z ZSM w Kielcach, a za organizację odpowiadali nauczyciele z  ZS nr 2 w Kielcach:  Artur Wierzba oraz Monika Trela – Cudak

Sędzią zawodów Badmintona był Pan Jakub Janisz ze Świętokrzyskiego Związku Badmintona w Kielcachi Agnieszka Zawierucha nauczycielka i trenerka badmintona z ZSM w Kielcach. Nad sprawnym przebiegiem czuwali nauczyciele ZS 2 Kielce: Małgorzata Krawczyk i Marek Graba. Funkcję sędziów stolikowych pełnili uczniowie naszej szkoły.

 

Turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem i stały na wysokim poziomie sportowym. Przede wszystkim pozwoliły uczestnikom w czasach trwającej pandemii rywalizować z rówieśnikami
z innych szkół. Uczestników zachęcaliśmy również do podjęcia dalszej nauki w naszej szkole
w klasach mistrzostwa sportowego w piłce ręcznej i siatkówce, ale także w innych klasach naszego liceum, technikum i szkoły branżowej.

 

Już dziś zapraszamy na III Edycję Festiwalu Sportów Halowych w nowym roku szkolnym 2021/2022.

 

Poniżej galeria zdjęć

 

 

.

 

Dzień Dziecka, Dzień Sportu Szkolnego w naszej szkole

We wtorek 1 czerwca 2021 r. świętowaliśmy na terenie naszej szkoły Dzień Sportu Szkolnego.
W tym roku był on połączony z dniami otwartymi szkoły, gdzie uczniowie klas ósmych szkół podstawowych mieli możliwość zobaczenia naszej szkoły, sal lekcyjnych i pracowni przedmiotowych, obiektów sportowych. Mogli poznać pełną ofertę edukacyjną jaką dla nich oferuje nasza placówka. W ramach klas mistrzostwa sportowego w roku szkolnym 2021/22 nasza szkoła będzie prowadziła nabór do klas o profilu piłka ręczna i siatkówka. Stąd na hali sportowej były prezentowane przez uczniów klas mistrzostwa sportowe pokazowe treningi oraz odbył się pokaz obowiązujących przy rekrutacji egzaminów sprawnościowych.

 

 Pozostałe klasy w ramach Dnia Sportu Szkolnego na boisku szkolnym "Orliku" uczestniczyły w turnieju gier i zabaw. W tym roku dołączyli do nas uczniowie klas  Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły  Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Ręcznej.

Zaplanowana została rywalizacja w następujących konkurencjach i zabawach:

 • przeciąganie liny zespołów pięcioosobowych
 • rzut do kosza na czas
 • wyścig rzędów z przenoszeniem piłki na rakietce do badmintona
 • rzut woreczkami do celu (pachołków ustawionych na ławeczce gimnastycznych)
 • rzut beretem na odległość
 • rzut piłką do bramki i kopnięcie piłką do bramki - próba bicia rekordu szkoły - pomiar prędkości rzutu piłki i kopnięcia piłki

Oczywiście nie wyniki były najważniejsze, a dobra zabawa. Rada Rodziców dla najlepszych przekazała słodycze.  
Największe emocje wzbudziła rywalizacja w przeciąganiu liną. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy. W pierwszej rywalizowali uczniowie klas pierwszych, w drugiej klas drugich po podstawówce, a w trzeciej klas drugich po gimnazjum. Najlepsi w swoich grupach byli odpowiednio uczniowie kl. 1 NLO, kl. 2BTi kl. 2 NLO. Te klasy rywalizowały w finale i najlepsi okazali się chłopcy z kl. 1NLO, na drugim miejscu uczniowie klasy 2 NLO (po gimnazjum), a na trzecim klasa 2BT.

Drugą konkurencją był rzut do kosza na celność w ciągu 1 minuty. Każdy zespół pięcioosobowy miał do dyspozycji trzy piłki i miał za zadanie rzucić jak największą ilości koszy w ciągu 1 minuty z określonej odległości. Tu również najlepsi byli uczniowie NLO. Chłopcy z klasy 2 po podstawówce zaliczyli 16 trafień, tuż za nimi byli uczniowie klasy 2 NLO po gimnazjum z 14 koszami, a punkt mniej i trzecie miejsce zdobyła klasa 1 NLO. Wśród klas naszej placówki t.j. Zespołu Szkół Nr 2 najlepsi byli uczniowie klasy 2dg i kl. 1bt. Oba zespoły uzyskały 11 trafień.

Wyścigi rzędów zdominowali również sportowcy. Najlepsi byli uczniowie klasy 1 NLO uzyskując czas 1 minuta i 11 sekund. Ale tylko o sekundę wolnej zadanie wykonali reprezentanci kl. 2at. i klasy 2NLO (po gimnazjum).

Kolejną konkurencją był rzut do celu polegający na rzucie woreczkami  w pachołki ustawione na ławeczce gimnastycznej. Zadaniem zespołów 5 osobowych było zrzucenie w ten sposób jak największej liczby pachołków w ciągu 30 sekund (na ławeczce było ustawionych 15 pachołków). Tu również rywalizacja była wyrównana, ale ponownie uczniowie NLO nie dali się pokonać. Najlepiej poradzili sobie chłopcy z klasy 1 NLO i 2NLO (po gimnazjum). Oba zespoły strąciły po 12 pachołków. NA trzecim miejscu uplasowała się kl. 1e, która uzyskała 11 trafień.

Na koniec odbyły się trzy konkursy: rzut beretem na odległość, oraz pomiar siły rzutu i kopnięcia na bramkę (mierzyliśmy prędkość rzutu i kopnięcia piłki). Najdalszy rzut beretem wykonał uczeń klasy 2d Bartłomiej Juszczyk. Jego rezultat to 14 metrów i 30 centymetrów.  Na drugim miejscu uplasował się Adrian Żyła z kl. 2dg z wynikiem 13 m. 40 cm.

Pomiar prędkości rzutu i kopnięcia piłki przeprowadziliśmy za pomocą odpowiedniego radaru. Tutaj najlepsi byli uczniowie NLO.

Rzut piłką do bramki:

 1. Marcel Jastrzębski (2 NLO po gimnazjum) - 99 km/h
 2. Mikołaj Kotliński ((2 NLO po gimnazjum - 98 km/h
 3. Fabian Sawiak (1NLO) - 94 km/h

Kopnięcie do bramki:

 1. Jakub Grzybowski (2 NLO po gimnazjum) - 107 km/h
 2. Antoni Zając (1 NLO) - 106 km/h
 3. Adrian Żyła (kl. 2dg) - 105 km/h

Planujemy by te trzy ostatnie konkurencje były rozgrywane co roku. By kolejne roczniki podjęły próbę pobicia najlepszych rezultatów.

 

 

W galerii kilka wybranych zdjęć z tego dnia

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA:
https://www.facebook.com/pg/ZS2WybickiKielce/photos/?tab=album&album_id=1646347025556988&ref=page_internal

PRZEZ SPORT NA POLITECHNIKĘ ŚWIĘTOKRZYSKĄ

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW WYGRAŁA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
"PRZEZ SPORT NA POLITECHNIKĘ ŚWIĘTOKRZYSKĄ"

28 listopada 2018 roku odbył się tradycyjny turniej piłki nożnej halowej "Przez sport na Politechnikę Świętokrzyską". Uczestniczyły w nim reprezentacje pięciu kieleckich szkół ponadgimnazjalnych: 
IV Liceum Ogólnokształcącego, VI Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 2,  Zespołu Szkół Informatycznych, naszej szkoły i zespół AZS Politechniki Świętokrzyskiej. Zespoły podzielone zostały na dwie trzy drużynowe grupy. Po meczach grupowych dwa najlepsze zespoły z każdej grupy rywalizowały w fazie półfinałowej, która zdecydowała kto będzie rywalizował o trzecie miejsce, a kto o zwycięstwo w turnieju.

Nasza drużyna rywalizowała w grupie B z zespołami "Sawickiej" i "Piłsudskiego" . Po dwóch wygranych z pierwszego miejsca w grupie awansowała do półfinałów, gdzie rywalizowała
z "Słowakiem". Po bardzo emocjonującym meczu, który zakończy się remisem 2x2, sędzia zarządził wykonywanie rzutów karnych. Nasi zawodnicy bezbłędnie wykonali swoje 3 próby, a przeciwnik jeden rzut karny przestrzelił i w ten sposób awansowaliśmy do finału. Rywalem był zespół AZS Politechniki Świętokrzyskiej. W tym meczu również wynik rozstrzygnął się  w samej końcówce.
W ostatnich sekundach meczu z tzw. przedłużonego rzutu karnego zwycięską bramkę strzelił Bartłomiej Kołomański i mecz zakończył się naszą wygraną 2-1.W meczu o III miejsce drużyna ZSP Nr 2 wygrała z VI L.O. 2-1, a w spotkaniu o V miejsce ZSI 2-0 pokonał IV L.O. Nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju otrzymał nasz zawodnik Bartłomiej Kołomański z klasy 3al.

wyniki meczy z udziałem naszej drużyny:

faza eliminacyjna:  
ZSP Nr 1 - IV L.O.            1 - 0     bramka Kołomański
ZSP Nr 1 - ZSP Nr 2         3 - 1     bramki: Kołomański, Ogonowski, Jaśkowski
półfinał:
ZSP Nr 1 - VI L.O.            2 -2 karne 3-2    bramki: Nawrot, Rogula
finał:
ZSP Nr 1 - AZS Politechnika Świętokrzyska    2 - 1    bramki: Kołomański 2

 

w naszej reprezentacji grali: Jakub Picheta (kl 1al); Cezary Nawrot i Ogor Ogonowski (kl 2al); Paweł Rogula, Kamil Jarząbek, Sebastian Arabasz, Maksym Kaczmarski, Łukasz Terelak, Dominik Jaśkowski, Kacper Skowronek, Krzysztof Ślefarski, Bartłomiej Kołomański
opiekun: Marek Graba

Mistrzostwa Kielc w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych

LISTA UCZNIÓW ZSP Nr 1 w KIELCACH NA DRUŻYNOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

2 Października 2018

 

 

    DZIEWCZĘTA                                                                                            CHŁOPCY

 

BIEG NA 100M                                                                                         BIEG NA 100M

 1. Natalia Sito                  2002                                                       1. Paweł Rogula          2001
 2. Wiktoria Spółczyńska 2002                                                           2. Konrad Wójcik      2000
 3. Marita Grot                  2001                                                       3.  Kosta Aleksiev      2002

                                                                                                          

BIEG NA 400M                                                                                        BIEG NA 400M

 1. Klaudia Pabis               2002                                               1. Dominik Mreńca       2000
 2. Kornelia Spółczyńska 2002                                                  2. Kacper Skowronek    2001
 3. Weronika Wójcik         2002                                               3. Karol Jarząbek           2001

                                                                                                         

SKOK W DAL                                                                                           SKOK W DAL

 1. Karolina Kowalska    2000                                                   1. Dominik Borowski  2000
 2. Roksana Bartosiak     2002                                                 2. Piotr Przybylski       2002
 3. Majewska Weronika  2000                                                 3. Piotr Białas              2002

 

PCHNIĘCIE KULĄ                                                                                   PCHNIĘCIE KULĄ

 1. Agata Gołuch   2002                                                        1. Kamil Kozubek         2000
 2. Małgorzata Kot         2002                                                2. Jakub Natanek           2002
 3. Aleksandra Szczepańska 2002                                            3. Jakub Kowalczyk      2002

                                                                                                         

BIEG NA 800M                                                                                         BIEG NA 1500M

 1. Agata Wudyka         2000                                                 1. Igor Ogonowski     2001
 2. Kinga Kijas              2002                                                  2. Cezary Nawrot      2001
 3. Anna Trzebińska      2001                                                  3. Filip Kruszec        2001

 

SZTAFETA 4X100M                                                                                SZTAFETA 4X100M

 1. Marita Grot 2001                                                             1. Paweł Rogula          2001
 2. Natalia Sito 2002                                                             2. Konrad Wójcik       2000
 3. Wiktoria Spółczyńska 2002                                                3. Kosta Aleksiev        2002
 4. Karolina Kowalska     2000                                                 4. Jakub Kowalczyk    2002

 

Zawodnicy rezerwowi:

 1. Kaczyński Daniel 2002/100 m

2.Kołomański Bartłomiej  2001/400 m

 1. Wójcik Mateusz 2000/w dal
 2. Wałach Miłosz 2001/kula
 3. Sołtysik Jakub 2001/800m
 4. Bruśnicka Paulina 2000/ w dal    
 5. Syska Sandra
 6. Nowak Justyna                          

 

 

                                                                                                          OPIEKA:

                                                                                                           MONIKA TRELA-CUDAK

                                                                                                           DARIUSZ DASZKIEWICZ

 

 

Kielce Biegają 2018

29.09.2018r.  braliśmy udział w X edycji ,,Kielce Biegają" Nasz uczeń Mateusz Guzy zajął 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej

 

 

Mistrzostwa Kielc w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowały: Agata Wudyka, Martyna Ciołak, Iga Szeloch,Klaudia Ślusarczyk, Wiktoria Spółczyńska,Natalia Sito, Natalia Serafin, Kinga Kijas, Anna Trzebińska, Klaudia pabis. Najlepszy czas uzyskała Agata Wudyka.  

Opieka : M. Trela-Cudak

Drugie miejsce naszych chłopców w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w piłce nożnej

28 maja 2018 r. na boisku Korony Góra Kalwaria odbył się kolejny Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Budowlanych. Obok naszej szkolnej reprezentacji rywalizowało w sumie osiem drużyn. Turniej został rozegrany systemem grupowym. W fazie eliminacji zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 4 drużyny. Z każdej grupy dwa najlepsze zespoły awansowały do fazy finałowej rywalizowały o miejsca I-IV (z zaliczeniem meczy z eliminacji),a pozostałe
o miejsca V-VIII. Nasz reprezentacja trafiła do grupy B razem z Zespołem Szkół Budowlanych w Poznaniu, Zespołem Szkół Zawodowych w Górze Kalwarii i Zespołem Szkół Nr 1
w Wieluniu. Po dwóch wygranych i porażce 0-1 z ekipą Poznania awansowaliśmy do ścisłego finału, gdzie wygraliśmy 4-3 z drużyną Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
w Elblągu i bezbramkowo zremisowaliśmy z Zespołem Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących w Sandomierzu. Dało mam to drugie miejsce i srebrne medale. Najlepsi okazali się uczniowie z Poznania, a trzecie miejsce zajęła ekipa Sandomierza. Jedną z indywidualnych nagród otrzymał Bartłomiej Kołomański, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

W naszej reprezentacji wystąpili: Kamil Jarząbek, Sebastian Arabasz, Maksym Kaczmarski, Dominik Jaśkowski, Kacper Skowronek, Łukasz Terelak, Bartłomiej Kołomański (wszyscy klasa 2al), Jakub Dutka, Filip Kruszec, Łukasz Król, Kacper Plech (wszyscy z klasy 1al)

Wyniki meczy z udziałem naszej drużyny:   

ZSP Nr 1 – ZSZ w Górze Kalwarii   4 – 0     bramki: Kołomański, Jarząbek, Arabasz, Dutka

ZSP Nr 1 – ZS nr 1 w Wieluniu  1 – 0  bramka Kaczmarski

ZSP Nr 1 w Kielcach – ZSB w Poznaniu  0 – 1

ZSP Nr 1 w Kielcach – ZSTiO w Elblągu  4 – 3   bramki: Kruszec, Kołomański 2, Kaczmarski

ZSP Nr 1 w Kielcach – ZSTiO w Sandomierzu  0 – 0

 

Mistrzostwa Kielc Szkól Ponadgimnazjalnych w piłce halowej

Reprezentacja chłopców najlepsza w Mistrzostwach Kielc Szkól Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej w roku szkolnym 2017/18

Zakończyły się rozgrywki chłopców w piłce nożnej halowej o mistrzostwo Kielc szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/18. Nasza szkolna reprezentacja zakończyła mistrzostwa bez porażki i z bilansem 7 zwycięstw i 2 remisów okazała się najlepsza i po ostatnim meczu z drużyną ZDZ otrzymała złote medale. Drugie miejsce zajęli chłopcy z ZSM („mechanika”), a trzecie  z ZSP Nr 2 („piłsudskiego”) poniżej wyniki meczy z udziałem naszej drużyny

wyniki fazy eliminacyjnej:
19.10.2017 r.: ZSP Nr 1 – CK „Awans”  15 – 0

26.10.2017 r.: ZSP Nr 1 – ZSZ Nr 1          2 – 2

08.11.2017 r.: ZSP Nr 1 – ZSE Nr 2         13 – 2


wyniki fazy finałowej:
03.01.2018 r.: ZSP Nr 1 – ZSE Nr 1         7 – 6

18.01.2018 r.: ZSP Nr 1 – ZSI                   1 – 1

31.01.2018 r.: ZSP Nr 1 – VI L.O.            5 – 1

05.02.2018 r.: ZSP Nr 1 – ZSP Nr 2         6 – 3

07.03.2018 r.: ZSP Nr 1 – ZSM               10 – 2

21.03.2018 r.: ZSP Nr 1 – ZDZ                 6 – 1

W reprezentacji szkoły wystąpili:
bramkarze: Szymon Pietras, Jakub Dulewicz (obaj klasa 3al);
zawodnicy z pola gry: Michał Mazurek, Dawid Pierzak, Piotr Pierzchała, Kamil Karkusiewicz, Marcin Orliński, Patryk Lisowski, Mateusz Sołtysiak, Bartosz Kunat, Przemysław Herod, Piotr Zawadzki, Mateusz Kasperek (wszyscy klasa 3al), Hubert Wojsa (klasa  3az), Bartłomiej Jaros (klasa 3at); Mateusz Bartosiak, Bartłomiej Kołomański, Paweł Rogula, Krzysztof Ślefarski, Maksym Kaczmarski, Sebastian Arabasz, Kamil Jarząbek (wszyscy klasa 2al)
opiekun: Marek Graba

Sparing sportowej, piłkarskiej klasy pierwszej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Uczniowie klasy 1al naszej szkoły, a więc klasy sportowej o profilu piłka nożna 16.11.2017 r. rozegrali mecz sparingowy z rówieśnikami z Licealnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mecz został rozegrany w Ostrowcu na boisku
ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kolejowej. Uczniowie klasy 1al ze względu na kontuzje
i choroby  zostali wzmocnieni Piotrkiem Gospodarczykiem z klasy 1dl i Maksem Kaczmarskim z klasy 2al. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1-1. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W pierwszej połowie w 21 minucie  po zamieszaniu po rzucie rożnym jeden z napastników ostrowieckich uderzył skutecznie do naszej bramki. Nasz zespól mimo optycznej przewagi długo nie potrafił stworzyć sytuacji bramkowej. Dopiero po przerwie
w 49 minucie po dograniu Filipa Kruszca z bliska celnie uderzył Szymon Wesołowski
i zdobył wyrównującą bramkę. Chłopcy ambitnie dążyli do zwycięskiej bramki i najlepszej okazji nie wykorzystał Jakub Kosiński, który po dośrodkowaniu Kuby Sołtysika z bliska starał się pokonać bramkarza gospodarzy.

 

LOSSM w Ostrowcu Św. – ZSP Nr 1 w Kielcach   1-1 (1-0)
bramki: 1-0 21’ rywal; 1-1 49’ Szymon Wesołowski

ZSP Nr 1 w Kielcach:
Piotr Gospodarczyk – Jakub Sołtysik, Karol Malec, Łukasz Król, Igor Ogonowski –   Maksym Kaczmarski, Bartłomiej Bębenek, Kacper Plech, Cezary Nawrot – Szymon Wesołowski, Filip Kruszec, oraz Damian Bydlosz, Oskar Gosek, Jakub Kosiński (zmiany powrotne)
opiekunowie: Marek Graba, Wiktor Krzystanek