Joomla 3.5 Templates by FatCow Complaints

MSS Masłów - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3

MSS Masłów - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3 (9:25, 15:25, 20:25)

SMS Wybicki: Nowaczek, Grybek, Czaja, Polak, Wójcik, Banaś, Jóźwik, Gonera, Żak, Zając, Bucki, Kordowski, Szczygieł

 

 

Cerrad SMS Starachowice - UKS SMS Wybicki Kielce 1:3

Mecz z Cerradem SMS Starachowice był najtrudniejszym spotkaniem, które dotychczas rozegraliśmy w 3. Lidze. Sporo nerwów, wynik na styku, ale na szczęście to my odnosimy zwycięstwo i dopisujemy trzy punkty do ligowej tabeli 💪

Cerrad SMS Starachowice - SMS Wybicki Kielce 1:3 (21:25, 25:22, 19:25, 18:25)

SMS Wybicki: Nowaczek, Grybek, Czaja, Polak, Wójcik, Banaś, Kordowski (L), Jóźwik (L) oraz Mreńca, Żak, Kieras, Zając, Gonera, Szczygieł.

 

 

Wygrana UKS SMS Kielce

STS Skarżysko-Kamienna - UKS SMS Wybicki Kielce 0:3 (19:25, 13:25, 16:25)

UKS SMS Wybicki: Nowaczek, Grybek, Czaja, Polak, Wójcik, Banaś, Jóżwik (L), Gonera (L) oraz Mreńca, Kordowski, Żak, Śmietana, Szczygieł, Kieras

 

 

Wygrana UKS SMS Kielce

Trzecioligowi siatkarze UKS SMS-u Wybicki Kielce zwyciężyli w kolejnym spotkaniu ligowym. Tym razem odnieśli pewne zwycięstwo z jednym z najgroźniejszych rywali, Hetmanem Włoszczową, plasującym się obecnie na drugim miejscu w tabeli.

Pierwsze dwie partie poniedziałkowego spotkania były nerwowe, a o wygranej decydowały końcówki poszczególnych setów. W trzeciej odsłonie młodzi kieleccy siatkarze zdominowali przeciwników zagrywką, odrzucając ich od siatki i nie pozwalając rozwinąć się w ataku.

UKS SMS Wybicki Kielce - Hetman Włoszczowa Sekcja Siatkówki 3:0 (25:22, 25:21, 25:12)

UKS SMS Wybicki: Nowaczek, Grybek, Czaja, Kieras, Wójcik, Banaś, Kordowski (L), Jóźwik (L) oraz Śmietana, Polak, Gonera, Szczygieł, Żak.

Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Grzegorza Kowalczyka umocnili się na pozycji lidera tabeli - drużyna wygrała dotychczas wszystkie swoje spotkania. Siatkarze UKS-u Wybicki mają na koncie 18 punktów i tylko jeden przegrany set.

 

 

 

Podkategorie