Loga szkoły

Szanowni Państwo,

W trosce o spójność systemu identyfikacji wizualnej naszej placówki poniżej przesyłam garść instrukcji w jaki sposób korzystać z załączonych plików.

Najważniejsze zasady:

1. Głównym logo jest plik nazwany “wersja podstawowa”.
  2. Pozostałe foldery zawierają rożne kombinacje. Wszędzie gdzie to możliwe stosujemy wersję podstawową.
  3. Nie możemy zmieniać stosunku szerokości do wysokości tych znaków. Stosujemy tylko proporcjonalne skalowanie plików (powiększanie i zmniejszanie)
  4. Nie modyfikujemy w żaden sposób plików graficznych, nie wolno dodawać efektów, zmieniać kolorów itp.
  5. Plik bez tła w wersji podstawowej stosujemy tylko w przypadku jednolitego, jasnego tła. Stosując pliki na tle innym niż białe/jasne, jesteśmy zobowiązani użyć wersji z białym tłem (oznaczoną w pliku jako +tło).
  6. Do druku wykorzystujemy pliki z folderu “Pliki do wydruku (CMYK)”
  7. Do zastosowań multimedialnych (prezentacje, dokumenty online, facebook, strona internetowa itp.) stosujemy pliki z folderu “Pliki internetowe (RGB)”
  8. Do zastosowania produkcyjnego (np. pieczątka, grawer, tabliczka)  wykorzystujemy folder “Pliki wektorowe”

W razie pytań dotyczących sposobu użycia naszego logo, zachęcamy do kontaktu z zespołem ds. promocji szkoły, zwłaszcza z nauczycielami przedmiotów graficznych.

Przedmioty graficzne prowadzą:
Sławomir Gonciarz, Iwona Gugała, Grzegorz Kasperek, Maksymilian Wiśniewski