Pracownia rejestracji i obróbki obrazu

Miło na zaprezentować efekt przemian jakie zachodzą w naszej szkole. Z łezką w oku pożegnaliśmy stolarzy i przywitaliśmy fotografów i grafików. W ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego pozyskanych dzięki pracy i zaangażowaniu dyrekcji szkoły dnia 1 września oddaliśmy do użytku pracownię rejestracji i obróbki obrazu. Dzięki naszej Pani Architekt oraz naszym niezmordowanym budowlańcom – Panu Krzysztofowi Pokrzepie i Panu Rafałowi Sołtysowi - powstał projekt przebudowy dawnej stolarni.

Pracownia „Atelier Stolarnia” powstała w ramach projektu „Profesjonalne kadry” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, działanie 8.5.4 Kształcenie ustawiczne-ZIT.

Panu Adamowi Przęzakowi dziękujemy za bezcenną dokumentację fotograficzną.