Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych

Z tej okazji dn. 30 października nasza biblioteka zorganizowała dla swoich czytelników spotkanie pt. Śmiech to zdrowie, czyli humor w bibliotece.

O roli śmiechu w życiu człowieka opowiedział Oskar Chamera z kl. Id, a Patrycja Chrzanowska z kl. IIc i Mateusz Nowak z kl. Ib zaprezentowali fraszki naszych uczniów nagrodzone w wojewódzkim konkursie antynikotynowym.

Spotkanie uświetnił słynący z niezwykłego poczucia humoru p.Stanisław Chałupczak, uczestnik telewizyjnego Maratonu uśmiechu, a na co dzień dyrektor administracyjny w kieleckim Muzeum Narodowym, który starał się rozśmieszyć naszych zestresowanych uczniów, opowiadając dowcipy i śmieszne kawały.

Przekonaliśmy się, że warto uśmiechać się i radować, bo humor i śmiech pozwalają nam lepiej postrzegać świat.