"Świętokrzyskie dla Młodych - Młodzi dla Świętokrzyskiego..."

Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wzięły dziś udział w debacie zorganizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach. Spotkanie nosiło tytuł "Świętokrzyskie dla Młodych - Młodzi dla Świętokrzyskiego. Rozwój i kariera ze wsparciem eurofunduszy 2021-2027."

12 kwietnia 2022 - Wyjazd do Sejmu RP

12 kwietnia 2022 grupa uczniów Zespołu Szkół nr 2 miała okazję zwiedzić budynek Sejmu RP. Wyjazd był nagrodą dla młodzieży najbardziej zaangażowanej w działalność SU.

Kiermasz ciast

21.02.2020r. Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie naszej uczennicy. Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji

Pomoc dla Domu Samotnej Matki

Nasza Szkoła już po raz kolejny w okresie bożonarodzeniowym wspiera Dom Samotnej Matki w Kielcach, wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! "Szczęście to jedyna rzecz, która sie mnoży, jeśli się ją dzieli" A. Schweitzer.