Joomla 3.5 Templates by FatCow Complaints

Kiermasz ciast

21.02.2020r. Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie naszej uczennicy. Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji

Pomoc dla Domu Samotnej Matki

Nasza Szkoła już po raz kolejny w okresie bożonarodzeniowym wspiera Dom Samotnej Matki w Kielcach, wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! "Szczęście to jedyna rzecz, która sie mnoży, jeśli się ją dzieli" A. Schweitzer.

Zbiórka żywności

W dniach 15-16 marca 2018r. SU zorganizował zbiórkę żywności dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. Zbiórka miała miejsce w Euro Sklepie na ul. Podklasztornej. Dziękujemy pracownikom i kierownictwu sklepu za pomoc a wszystkim ofiarodawcom za wsparcie naszej akcji.

SHAKESPEARE DZIŚ. NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

Uczniowie naszego Liceum od 07 listopada do 15 grudnia bieżącego roku uczestniczyli w warsztatowych językowych „SHAKESPEARE DZIŚ. NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE” finansowanych z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Zajęcia zostały zorganizowane i przeprowadzone przez nauczycielki ze szkolonej grupy THEATRUM MUNDI, zarazem opiekunki SU, i miały na celu doskonalenie warsztatu artystycznego oraz kompetencji językowych 24 uczniów. Efektem zajęć było przygotowanie dwóch inscenizacji z dzieł szekspirowskich, w języku polskim oraz angielskim.