Uczestniczyliśmy w turnieju piłki nożnej halowej "Przez Sport na Politechnikę"

Reprezentacja chłopców w piłce nożnej halowej uczestniczyła 29 listopada 2016 r. w turnieju "Przez Sport na Politechnikę". Organizatorzy zaprosili cztery szkolne reprezentacje kieleckich licealistów: Wybickiego, Słowackiego, Piłsudskiego i Ściegiennego oraz wystawili dwie drużyny studentów Politechniki Świętokrzyskiej. Turniej miał za zadanie zaprezentować możliwości studiowania w przyszłości na tej kieleckiej uczelni. Stąd naszą reprezentację tworzyli uczniowie klasy maturalnej 3al. Nasi uczniowie po dwóch porażkach w grupie eliminacyjnej wygrali mecz o V miejsce z drużyną VI L.O. i zajęli V miejsce. Wygrał pierwszy zespół Politechniki, który w finale po rzutach karnych okazał się lepszy od zespołu V L.O.

wyniki meczów z udziałem naszej reprezentacji:

V L.O. - ZSP Nr 1       3-0
ZSP Nr 1 - AZS Politechnika II 1-2  (bramka Chmielowiec)
ZSP Nr 1 - VI L.O.  6-1    (bramki: Kruk 2, Kuza 2, Chmielowiec, Bujak)

w reprezentacji wystąpili: Gabriel Łodej, Karol Bujak, Krystian Sornat, Przemysław Kaczmarczyk, Karol Kuza, Karol Ptak, Paweł Kruk, Marcin Chmielowiec, Jeremiasz Dziuba
opiekunem był Marek Graba