Podsumowanie 1 semestru

Samorząd uczniowski prężnie działa przez cały rok począwszy od 1 września do końca dnia roku szkolnego.

Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęliśmy apelem inauguracyjnym.

Z okazji Dnia Chłopaka żeńska część Samorządu wręczyła męskiemu Gronu Pedagogicznemu skromne upominki, a uczniom złożyła życzenia.

W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej przygotowaliśmy okolicznościowy apel, w którym zaprezentowaliśmy uczniowskie talenty oraz karykatury naszych nauczycieli.

W dniach 31 października-2 listopada nasi uczniowie wzięli udział w kweście na rzecz renowacji pomników na kieleckich cmentarzach. W tym okresie zadumy przygotowaliśmy przedstawienie pt: ,,Szkolne Dziady", ukazujące z przymrużeniem oka pogańskie wierzenia i obyczaje.

Z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły przygotowali tematyczne przedstawienie.

Z okazji Andrzejek Samorząd zorganizował kiermasz ciast upieczonych przez uczniów naszej szkoły.

W okresie bożonarodzeniowym w szkole pojawił się święty Mikołaj w otoczeniu śnieżynek z cukierkami dla grzecznej młodzieży i rózgami dla tych mniej pokornych.