Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły

13.02.2015 r. po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły.

Rywalizacja odbyła się trzech kategoriach: rozgrywki drużyn dziewcząt, zespołów chłopców klas sportowych o profilu piłka nożna i pozostałe klasy. W rozgrywkach dziewcząt najlepsze okazały się uczennice klasy 3bL, wśród chłopców klas sportowych wygrał pierwszy zespół klasy 2al, a w kategorii chłopców klas niesportowych najlepsi okazali się uczniowie klasy 3aZ.

Na zakończenie rozegrano mecz o Puchar Dyrektora Szkoły pana Ryszarda Mańko, w którym zmierzyły zwycięzcy rywalizacji chłopców klas sportowych i niesportowych. Pierwszy zespół klasy 2aL wygrał wysoko 11 – 2 z klasą 3aZ i zdobył na rok okazały puchar.

Najlepszy strzelcami turnieju w kategorii dziewcząt okazała się Ada Wiatr z klasy 3bL (zdobyła 9 bramek w 2 meczach), a wśród chłopców Kamil Blicharski z klasy 3aL (zdobył 9 bramek w 3 meczach).

Najlepsze drużyny wystąpiły w następujących składach:

Zespól dziewcząt klasy 3bL: Kamila Kulpa, Ada Wiatr, Jolanta Ślusarczyk, Paulina Lasota, Ilona Buczek, Patrycja Nosek

Zespól klasy 3aZ: Damian Śliz, Sebastian Kolus, Damian Kmiecik, Mateusz Pawelec Krzysztof Dziuba, Hubert Majcherczyk, Kamil Chrut , Ernest Postawa, Patryk Kowalik

Pierwszy zespól klasy 2aL: Albert Dobrasiewicz, Michał Cedro, Piotr Cheda, Hubert Czachowski, Michał Mokrzycki, Patryk Bilski, Damian Sadkowski

>>Zobacz zdjęcia<<